Sale konferencyjne

Posiadanie własnego biznesu i prowadzenie go wymaga wielu spotkań i negocjacji. Sytuacji, w których tak samo jak to co powiemy ma znaczenie gdzie powiemy. Nie wielu jednak zdaje sobie sprawę z tego jakie wnętrza na swoje spotkania i rozmowy dobrać. Jakie zasady stosować, aby biznes był efektywny i dobry wizerunkowo? Odpowiedź jest prosta: elegancja i dobra otoczka to podstawa w tworzeniu biznesu i pozyskiwaniu szerokiej grupy kontrahentów.

Obecnie znaleźć można wiele podmiotów, które próbują zagwarantować biznesmenom jak najlepsze wnętrza. Wiele z nich nie spełnia jednak swoich zadań i trudno wyobrazić sobie w nich idealne spotkania biznesowe z najważniejszymi kontrahentami z kraju i ze świata. Bo takie możliwości dają jedynie wnętrza zlokalizowanego w Żyrardowie Aparthotel Stara Przędzalnia. O tym, że jesteśmy najlepsi na rynku przekonaliśmy już bardzo wiele firm, dla których jesteśmy idealnym partnerem.  

Obsługa spotkań biznesowych jest w naszym Obiekcie na najwyższym poziomie.

Możemy pochwalić się szeregiem udanych projektów takich, jak rozbudowane spotkania firmowe, organizacja spotkań biznesowych pomiędzy podmiotami z wielu branż, czy też konferencji biznesowych.

 

Zaś odpoczynkowi w wolnych chwilach sprzyjają malownicze okolice Warszawy, jakie posiada Województwo Mazowieckie i które znajdują się niedaleko naszego Obiektu.

Organizowane przez nas spotkania biznesowe niejednokrotnie skojarzyły ze sobą różne firmy,które później ściśle współpracowały i uzyskiwały dodatkowe dochody. Dbamy także o dyskrecję klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować każde wymagania. Tylko u nas spotkania firmowe mogą odbywać się również w ustronnym i cichym miejscu gdzie nikt nie będzie przeszkadzał.  

Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii i oferty. Realizowana przez nas organizacja spotkań biznesowych zawsze stoi na najwyższym poziomie. Zaś sama obsługa spotkań biznesowych na zawsze zapadnie Ci w pamięci a nasz obiekt stanie się miejscem pierwszego wyboru przy organizacji wszystkich spotkań w Twojej firmie. I to zarówno dla kadry menadżerskiej jak i pozostałych pracowników.Każdy, bowiem zasługuje na piękne chwile spędzone na spotkaniach firmowych w Aparthotel Stara Przędzalnia.  

Dzięki centralnemu położeniu Żyrardowa, dogodnemu systemowi komunikacji, a także unikalnemu połączeniu historycznej zabudowy z nowoczesnym wyposażeniem, APARTHOTEL Stara Przędzalnia stanowi idealne miejsce do organizacji konferencji lub spotkania biznesowego.

 

Oferujemy Państwu trzy sale konferencyjne, zróżnicowane pod względem wielkości:

Sala "Szpulka" do 100 osób (z możliwością podziału na kilka mniejszych),

Sala "Roszarnia" do 90 osób

Sala "Tkalnia" do 55 osób

Sala "Len" do 35 osób

Chillout room do 12 osób

 

Zadzwoń: tel. 668 565 268 Manager ds. konferencji

E-mail: recepcja@aparthotelzyrardow.pl

Więcej informacji na temat możliwości wynajmu sal mogą Państwo uzyskać, wysyłając do nas zapytanie ofertowe