Sale konferencyjne

Posiadanie własnego biznesu i prowadzenie go wymaga wielu spotkań i negocjacji. Sytuacji, w których tak samo jak to co powiemy ma znaczenie gdzie powiemy. Nie wielu jednak zdaje sobie sprawę z tego jakie wnętrza na swoje spotkania i rozmowy dobrać. Jakie zasady stosować, aby biznes był efektywny i dobry wizerunkowo? Odpowiedź jest prosta: elegancja i dobra otoczka to podstawa w tworzeniu biznesu i pozyskiwaniu szerokiej grupy kontrahentów.

Obecnie znaleźć można wiele podmiotów, które próbują zagwarantować biznesmenom jak najlepsze wnętrza. Wiele z nich nie spełnia jednak swoich zadań i trudno wyobrazić sobie w nich idealne spotkania biznesowe z najważniejszymi kontrahentami z kraju i ze świata. Bo takie możliwości dają jedynie wnętrza zlokalizowanego w Żyrardowie Aparthotel Stara Przędzalnia. O tym, że jesteśmy najlepsi na rynku przekonaliśmy już bardzo wiele firm, dla których jesteśmy idealnym partnerem.  

Obsługa spotkań biznesowych jest w naszym Obiekcie na najwyższym poziomie.

Możemy pochwalić się szeregiem udanych projektów takich, jak rozbudowane spotkania firmowe, organizacja spotkań biznesowych pomiędzy podmiotami z wielu branż, czy też konferencji biznesowych.

 

Zaś odpoczynkowi w wolnych chwilach sprzyjają malownicze okolice Warszawy, jakie posiada Województwo Mazowieckie i które znajdują się niedaleko naszego Obiektu.

Organizowane przez nas spotkania biznesowe niejednokrotnie skojarzyły ze sobą różne firmy,które później ściśle współpracowały i uzyskiwały dodatkowe dochody. Dbamy także o dyskrecję klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować każde wymagania. Tylko u nas spotkania firmowe mogą odbywać się również w ustronnym i cichym miejscu gdzie nikt nie będzie przeszkadzał.  

Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii i oferty. Realizowana przez nas organizacja spotkań biznesowych zawsze stoi na najwyższym poziomie. Zaś sama obsługa spotkań biznesowych na zawsze zapadnie Ci w pamięci a nasz obiekt stanie się miejscem pierwszego wyboru przy organizacji wszystkich spotkań w Twojej firmie. I to zarówno dla kadry menadżerskiej jak i pozostałych pracowników.Każdy, bowiem zasługuje na piękne chwile spędzone na spotkaniach firmowych w Aparthotel Stara Przędzalnia.  

Dzięki centralnemu położeniu Żyrardowa, dogodnemu systemowi komunikacji, a także unikalnemu połączeniu historycznej zabudowy z nowoczesnym wyposażeniem, APARTHOTEL Stara Przędzalnia stanowi idealne miejsce do organizacji konferencji lub spotkania biznesowego.

 

Oferujemy Państwu trzy sale konferencyjne, zróżnicowane pod względem wielkości:

Sala "Szpulka" do 100 osób (z możliwością podziału na kilka mniejszych),

Sala "Roszarnia" do 90 osób

Sala "Tkalnia" do 55 osób

Sala "Len" do 35 osób

 

Zadzwoń: tel. 668 565 268 Manager ds. konferencji

E-mail: recepcja@aparthotelzyrardow.pl

Więcej informacji na temat możliwości wynajmu sal mogą Państwo uzyskać, wysyłając do nas zapytanie ofertowe.