Sale konferencyjne

Sale konferencyjne i szkoleniowe – Mazowieckie

Coraz więcej firm decyduje się na organizowanie szkoleń oraz konferencji. Pozwalają one na podnoszenie kwalifikacji pracowników, budowanie zespołu, wymianę doświadczeń. Pytanie tylko, gdzie je przeprowadzić? Bez problemu znaleźć można sale konferencyjne, mazowieckie województwo oferuje ich naprawdę wiele. Wśród licznych ofert wyróżnia się nasza – zapraszamy do Aparthotelu Stara Przędzalnia!

Nasi goście mają do wyboru trzy sale konferencyjne, różniące się wielkością:

  • sala "Szpulka" do 90 osób (z możliwością podziału na kilka mniejszych,
  • sala "Roszarnia" do 90 osób,
  • sala "Tkalnia" do 55 osób,
  • sala "Len" do 35 osób.

Wszystkie sale szkoleniowe wyróżniają się eleganckim wyglądem z historyczną zabudową w tle, dzięki czemu każde szkolenie bądź spotkanie biznesowe zyskuje na prestiżu. Posiadają one nowoczesne wyposażenie oraz odpowiednie oświetlenie. Sale konferencyjne zawierają wygodne krzesła oraz funkcjonalne umeblowanie. Co ważne, gwarantują one pełną dyskrecję. Dodatkowo można liczyć na obsługę na najwyższym poziomie.

Konferencje z noclegiem

Nasz aparthotel wyróżnia się dogodną lokalizacją, łatwo jest tutaj dojechać. Gości konferencji umieścić można w pokojach, gdzie mogą odpocząć po intensywnym dniu spotkań bądź wykładów. Sale konferencyjne znajdują się tak blisko, że trudno będzie spóźnić się na szkolenie. Uczestniczy spotkania z pewnością docenią komfort, jaki zapewnia im nasz obiekt.

Spotkania biznesowe i szkoleniowe – Warszawa i okolice

Nasze sale szkoleniowe gościły przedstawicieli wielu branż, były świadkami ciekawych wykładów, owocnych negocjacji, nawiązywania się relacji biznesowych. Jest to miejsce wyjątkowe, zachwycające XIX-wieczną architekturą oraz nowoczesnymi udogodnieniami. Restauracja oferuje pyszne i zróżnicowane menu. Każdy gość z pewnością będzie zadowolony. W wolnych chwilach może udać się on na spacer. Żyrardów to miejsce obfitujące w ciekawe miejsca: zakłady włókiennicze, budynki mieszkalne oraz kościoły. Dodatkowym atutem miasta jest także wszechobecna zieleń. To wszystko pomaga w znalezieniu balansu między pracą a odpoczynkiem.

Polecany nasze sale szkoleniowe, Warszawa znajduje się zaledwie 45 km od Żyrardowa, łatwo jest tutaj dojechać. Jednocześnie uczestniczy danej konferencji mogą odpocząć od hałasu oraz tłumu. To sprzyja wchłanianiu wiedzy oraz budowaniu kontaktów. Jesteśmy elastyczni w naszej ofercie i do każdego klienta pochodzimy w sposób indywidualny. Każde szkolenie ma więc wyjątkowy charakter. Przede wszystkim jest ono owocne i perfekcyjnie zorganizowane. Zaufało nam już wiele firm, a my cały czas podnosimy jakość naszych usług.

Dzięki centralnemu położeniu Żyrardowa, dogodnemu systemowi komunikacji, a także unikalnemu połączeniu historycznej zabudowy z nowoczesnym wyposażeniem, APARTHOTEL Stara Przędzalnia stanowi idealne miejsce do organizacji konferencji lub spotkania biznesowego.

 

 

Zadzwoń: tel. 668 565 268 Manager ds. konferencji

E-mail: recepcja@aparthotelzyrardow.pl

Więcej informacji na temat możliwości wynajmu sal mogą Państwo uzyskać, wysyłając do nas zapytanie ofertowe.

Organizując konferencję lub szkolenie, koniecznie trzeba znaleźć odpowiednie miejsce do tego typu wydarzenia. Dlatego w Aparthotelu „Stara Przędzalnia” przygotowaliśmy profesjonalne sale konferencyjne dostosowane do różnorodnych potrzeb. Przekonaj się, dlaczego warto postawić na organizację konferencji w województwie mazowieckiCentrum konferencyjne niedaleko Warszawy

Nasze centrum konferencyjno-szkoleniowe mieści się w Żyrardowie, na terenie województwa mazowieckiego, dzięki czemu posiada łatwy dojazd z centrum Warszawy. To dobre rozwiązanie, jeśli chcemy zorganizować szkolenie z dala od zgiełku dużego miasta, lecz nadal w niezbyt dalekiej odległości. „Stara Przędzalnia” to jednak idealny wybór nie tylko ze względu na odległość. Posiadamy nowoczesne sale konferencyjne wyposażone w odpowiednie oświetlenie oraz wygodne meble. Co więcej, każda z sal posiada elementy historycznej zabudowy w tle, co zdecydowanie wyróżnia nasz obiekt spośród innych propozycji w województwie mazowieckim.Różnorodne wielkości sal

Typowe obiekty konferencyjne posiadają zazwyczaj jedynie jedną lub ewentualnie dwie sale. W naszym przypadku jest inaczej. Nasze sale konferencyjne w województwie mazowieckim cechują się aż czterema różnymi wielkościami. Oferowane przez nas najmniejsze obiekty konferencyjne mogą pomieścić 35 lub 55 osób, natomiast większe – aż 90 osób. Dzięki temu rozwiązaniu nasz obiekt idealnie nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, gdyż możliwy jest wybór odpowiednich rozwiązań do każdych potrzeb.Nie tylko sale

Aparthotel „Stara Przędzalnia” to nie tylko sposób na organizację udanej konferencji, podczas której powstanie wiele ważnych znajomości, lecz również możliwość noclegu, jeśli uczestnicy nie będą mieli już siły wracać do domów. Co więcej, w naszym obiekcie znajduje się restauracja, w której bez wątpienia każdy znajdzie coś idealnie dopasowanego do swoich kubków smakowych. Województwo mazowieckie posiada u nas doskonałą bazę do organizacji udanych konferencji.