Blog

Kinder bale, urodziny i inne przyjęcia dla dzieci w naszej restauracji w Żyrardowie - zapraszamy!

Jedną z chętniej zamawianych u nas usług jest organizacja kinder balu dla dzieci oraz wyprawianie urodzin w naszej restauracji. Na mapie Żyrardowa, Apart Hotel zlokalizowany w Starej Przędzalni, jest punktem o tyle ciekawym, że wyróżnia nas unikalna architektura wnętrz. Również z zewnątrz, budynek, w którym znajduje się nasz Apart hotel Żyrardów i restauracja, mogą być dobrym tłem dla imprezy zaaranżowanej w baśniowym stylu.

Często rodzice, którzy są zdezorientowani w kwestii urządzenia kinder balu dla dziecka, poszukują inspiracji i pomysłów na to, jak udekorować salę do zabawy, jakie jedzenie na kinder bal przygotować oraz jakie zabawy zaplanować, aby impreza okazała się atrakcyjna dla dzieci. Jak zrobić udany kinder bal Żyrardów? Przede wszystkim, należy dopasować atrakcje do wieku dzieci. Atrakcyjne dziecięce przyjęcie urodzinowe Żyrardów wcale nie opiera się na pięknych dekoracjach. Tak naprawdę liczy się dobre towarzystwo, zabawa, a także to, czy jubilat tego dnia czuje, że to jego wyjątkowy dzień. To nie oznacza oczywiście, że należy rezygnować z przyozdobienia sali. Kolorowe balony na hel z postaciami z bajek lub podobizną zwierzątek są ciekawe dla najmłodszych dzieci (w sam raz na 2- i 3-cie urodziny). Kolorowe posypki na tort, czy na muffinki, girlandy balonowe, światełka, baloniki, serpentynki stworzą klimat. Ozdabiając salę, warto wybrać jeden motyw tematyczny i trzymać się go konsekwentnie przy doborze kolejnych dodatków.

Ozdoby na stół na kinder bal

Wyjątkowy charakter przyjęcia podkreślimy, gdy podamy przekąski na kolorowych talerzykach oraz jeśli na stole znajda się kolorowe słomki do napojów, czy serwetki z podobiznami bohaterów dziecięcych bajek. Bardzo dobrym pomysłem jest też urządzenie ścianki do robienia zdjęć. W sklepach znajdziemy gotowe ścianki, przez które można przełożyć głowę i zrobić zabawne zdjęcie. Można także kupić gotowe oświetlone i ozdobione ramki do ustawienia się w nich i zrobienia sobie ciekawego zdjęcia pamiątkowego.

Animacje dla dzieci na kinder bal

Organizując kinder bal Żyrardów, zaplanujmy rozkład zabaw dla dzieci. Ustalając poszczególne atrakcje, zadbajmy o to, aby miały swoje tempo. Jeśli na przyjęciu urodzinowym będzie wiele osób, warto przemyśleć kwestię zatrudnienia animatora zabaw. Przebrany za clowna lub inną wyrazistą postać, zadba o to, aby dzieci podążały za nim spędzając ten wyjątkowy dla naszej pociechy dzień. Clowny rozsypują confetti, puszczają bańki mydlane, rzuca w dzieci balonikami, zaprasza do zabawy, organizuje konkursy. Jeśli zdecydujemy się na samodzielne animowanie zabaw, sięgnijmy po takie stare i sprawdzone pomysły jak urządzenie dzieciom zabawy w teatr, zorganizowanie zawodów (koniecznie z nagrodą do wygrania), czy zabawy w „baba jaga patrzy”.