Konferencje

ApartHotel konferencyjny

Profesjonalne konferencje w obiekcie z noclegami pod Warszawą

Wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji: zarówno tych największych, jak i kameralnych, pozwala nam świadczyć Państwu usługi o najwyższym możliwym standardzie, z dbałością o szczegóły i z dostarczeniem najbardziej funkcjonalnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

Sale konferencyjne do dyspozycji:

Oferujemy kompleksową organizację konferencji w salach o różnej wielkości:

  • sala "Szpulka" do 90 osób (z możliwością podziału na kilka mniejszych,
  • sala "Roszarnia" do 90 osób,
  • sala "Tkalnia" do 55 osób,
  • sala "Len" do 35 osób.

Uczestnicy konferencji mogą skorzystać ze smacznego cateringu (posiadamy zaplecze gastronomiczne, wyspecjalizowane w dostarczaniu przekąsek na tego typu spotkania biznesowe) oraz z noclegów w pokojach i apartamentach.

 

Centrum konferencyjne niedaleko Warszawy z cateringiem i noclegami

Wszystkie sale mają zapewniony dostęp do światła dziennego (z możliwością pełnego zacienienia), sprawną wentylację oraz pełen sprzęt audiowizualny (rzutniki, wyświetlacze, nagłośnienie itp.). Projektując obiekt na potrzeby urządzania w nim konferencji, zadbaliśmy o odpowiednią ilość gniazdek elektrycznych rozlokowanych w strategicznych miejscach.

Centrum konferencyjne pod Warszawą

Przestrzeń konferencyjna może zostać umeblowana zgodnie z Państwa życzeniem w odpowiednią ilość krzeseł w dowolnej konfiguracji. Na terenie obiektu konferencyjnego zapewniamy szerokopasmowy dostęp do sieci przez WiFI, zapewniający niezawodne działanie podczas połączeń video. 

Tworząc przestrzeń do urządzania konferencji, priorytetem był dla nas komfort przyszłych uczestników eventów. Dlatego krzesła, z których Państwo korzystacie, są wygodne i pozwalają na długotrwałe przebywanie w środku. Oświetlenie nienachalne, a ciągi komunikacyjne dokładnie przemyślane - tak aby doświadczenie z użytkowania przestrzeni dawnej fabryki lnu w nowym wydaniu było maksymalnie korzystne. Efektem są liczne powroty firm, które organizują u nas konferencje regularnie od lat. Zapraszamy!

Ciekawe miejsce na konferencje z dobrym dojazdem z Warszawy

Zapraszamy do skorzystania z usług zorganizowania przez nas konferencji w naszym aparthotelu w Żyrardowie, zlokalizowanym w zabytkowym, postfabrycznym obiekcie, w którym kiedyś mieściła się Stara Przędzalnia - jeden z elementów dawnego włókienniczego imperium, zbudowanego wraz z unikalną osadą robotniczą, znajdującą się nieopodal. Uczestnicy konferencji, którzy do nas docierają, niezwykle cenią sobie tę lokalizację z dwóch powodów. Po pierwsze, przebywając Starej Przędzalni znajdują się w ciekawym otoczeniu, gdzie historia jest na wyciągnięcie ręki. Widoczne jest to i w aranżacji wnętrz naszych sal konferencyjnych i miejsc noclegowych, jak i za oknem. Krótki spacer po okolicznych alejkach Żyrardowa w przerwie podczas eventu przenosi uczestników w ciekawy świat dawnej osady robotniczej przy fabryce lnu. Z drugiej strony, obiekt znajduje się w centrum usługowo-handlowej części miasteczka, gdzie mamy wszystko na miejscu: sklepy, bary, restauracje, pocztę, pralnię i wiele innych miejsc, które pozwalają nam spożytkować czas w sposób produktywny. 

Lokalizacja naszego aparthotelu na mapie Polski, podobnie jak innych ośrodków konferencyjnych skupionych w tej części Mazowsza, przyciąga firmy z odległych regionów ze względu na świetny dojazd. Niedaleko obwodnicy Warszawy, przy trasie A2, na drodze z Białegostoku do Wrocławia, blisko Łodzi - taka lokalizacja sprawia, że aparthotel w Żyrardowie to bardzo wygodne miejsce na organizację konferencji dla firm. Nasi goście nie muszą kluczyć po przedmieściach Warszawy ani zapuszczać się w odległe rejony Mazowsza, pozbawione dobrych dróg. Do Aparthotelu zjeżdżamy niemal wprost z trasy. Co więcej, od razu znajdujemy się w centrum żyrardowskiego życia, ze wszystkimi udogodnieniami i atrakcjami turystycznymi.