Konferencje

Organizacja konferencji, szkolenia lub spotkania biznesowego nie jest sprawą łatwą. Pierwsze co należy zrobić, to oczywiście poszukać odpowiedniego miejsca, które zapewni uczestnikom danego spotkania, doskonałe warunki, by mogli oni skupić się na celu spotkania.  

Dziś, nowoczesne wyposażenie sali we właściwy sprzęt multimedialny jest standardem. Dlatego postanowiliśmy naszym gościom zaproponować o wiele więcej, w postaci niezwykłej atmosfery i profesjonalnej obsługi każdego wydarzenia. Nasze centrum konferencyjne mieści się w zabytkowym obiekcie Aparthotel Stara Przędzalnia w Żyrardowie. Swym charakterem nawiązuje do stylu industrialnego z czasów świetności tego miejsca, łącząc go jednocześnie ze współczesną nowoczesnością i funkcjonalnością.

 

 

Przestrzeń szkoleniową tworzą cztery pomieszczenia, które dobieramy w zależności od liczby osób biorących udział

w wydarzeniu. Organizujemy zatem kameralne konferencje i spotkania, jak również takie, które liczą sobie nawet sto osób.Profesjonalna organizacja konferencji to jednak nie tylko sale konferencyjne.

Ich uczestnicy muszą mieć również do dyspozycji miejsce, gdzie zjedzą pyszny obiad, odpoczną i się zrelaksują. 

 

Nasze centrum konferencyjne spełnia wszystkie te wymogi, gdyż oddajemy do państwa dyspozycji dwie restauracje serwujące dania kuchni europejskiej, a także klimatyczny drink-bar stylizowany na amerykańskie lata 60-te XX wieku.

Konferencje organizowane z nami, zawsze się udają i są dobrze wspominane przez naszych klientów.

Województwo mazowieckie może być dumne z miejsca spotkań biznesowych, jakim dysponuje Żyrardów. Naszym atutem, jest także to, że Aparthotel Stara Przędzalnia to ścisłe okolice Warszawy.

 

Zapraszamy Państwa serdecznie!