Konferencje

Konferencje firmowe i biznesowe w Żyrardowie

Nasz hotel posiada kompleksowe zaplecze umożliwiające przygotowanie firmowego spotkania lub eventu. Organizacja konferencji na najwyższym poziomie wymaga zastosowania innowacyjnych technik łączności, nagłośnienia i oświetlenia. Wszystko po to, by czas spędzony na spotkaniu był możliwie jak najbardziej twórczy i efektywnie wykorzystany.

Lokalizacja - klucz do dobrze zorganizowanej konferencji

Dlaczego niejedno centrum konferencyjne pod Warszawą rezerwuje terminy nawet na kilka miesięcy do przodu? Odpowiedź jest prosta - większość z nich jest idealnie skomunikowana z resztą kraju. Centra te znajdują się zwykle przy głównych, miejskich arteriach, ale - co ważne - nie są umiejscowione w ścisłym centrum miasta. Zamiast tego znajdują się one np. w pobliskich dzielnicach, a nawet w podwarszawskich miejscowościach. W lokacjach tych na próżno można szukać wielkomiejskiego zgiełku. Nasze centrum ulokowane jest w Żyrardowie, czyli w doskonale skomunikowanej, podwarszawskiej miejscowości. Jest to miejsce wyjątkowe, będące jednocześnie prawdziwą, architektoniczną perełką.

 

 Centrum konferencyjne pod Warszawą

Każde centrum konferencyjne powinno dysponować określoną przestrzenią konferencyjną. Co ważne, nie można mieć tu na myśli wyłącznie kubatury. Wnętrze to również systemy nagłośnienia, rozstawione krzesła, bliskość gniazdek 230 V, a także dostęp do połączeń sieciowych w tym szybkiego WIFI. Istotne jest również to, aby centrum konferencyjne było wyposażone w zaawansowany sprzęt wizyjny, w tym również rzutniki i wyświetlacze. Istotna jest również obecność tzw. przestrzeni kawowej, w której uczestnicy konferencji mogą napić się kawy, herbaty i zwyczajnie odetchnąć. Nasz aparthotel może to wszystko zapewnić, gwarantując gościom możliwość zaaranżowania merytorycznego i multimedialnego spotkania w najwyższym, możliwym standardzie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów z Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego.

Obowiązkowy catering

Każde centrum konferencyjne powinno zapewniać dostęp do cateringu. Nie muszą być to od razu wymyślne dania. Wystarczy, że skomponuje się posiłki zawierające kompleksowy zestaw składników odżywczych, które zapewnią uczestnikom spotkania maksimum energii i zapału do pracy. Warszawskie konferencje biznesowe często wychodzą poza typowe ramy czasowe, w związku z czym zorganizowanie cateringu może być konieczne. Do tego najlepiej nadaje się duży hotel, który ma własną przestrzeń gastronomiczną i jest w stanie szybko zorganizować posiłek. Nasz aparthotel posiada bogate zaplecze gastronomiczne, dzięki któremu można szybko i łatwo przygotować dania obiadowe lub przekąski dla bardzo dużej liczby osób i to zgodnie z ich preferencjami smakowymi. U nas konferencje pod Warszawą będą nie tylko owocne, ale też... smakowite!

Podsumowując, organizacja konferencji na najwyższym poziomie wymaga doświadczenia, umiejętności współpracy, ale też rozbudowanego zaplecza technicznego. To wszystko można znaleźć w naszym hotelu. I właśnie dlatego zapraszamy do niego wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców.

Dodatkowym atutem organizacji konferencji czy imprez firmowych w Aparthotelu w Żyrardowie jest położenie nieopodal nowoczesnego i największego obecnie w Europie parku wodnego - Suntago - Park of Poland. To miejsce, które pozwala w pełni wypocząć w prawdziwie tropikalnej atmosferze, bez konieczności wyjeżdżania za granicę i może być przyjemną atrakcją dla uczestników konferencji, po jej zakończeniu.