Blog

Na te promocje z Suntago warto polować! Przegląd całoroczny

Suntago to miejsce, w którym można wypocząć, zrelaksować się i nabrać sił przed kolejnymi dniami wytężonego wysiłku w pracy, w szkole lub na uczelni. Goście korzystający z całorocznych promocji i zniżek mogą znacznie zaoszczędzić. Wystarczy szczegółowo zapoznać się z ofertą obiektu, która - co warto podkreślić - jest skrojona z myślą o wymagających gościach.

 

Dlaczego warto wybrać Suntago?

Suntago to miejsce stworzone dla tych, którzy chcą przeżyć dzień w prawdziwym raju na ziemi. Znajduje się tu mnóstwo atrakcji, które ucieszą zarówno miłośników błogiego leniuchowania, jak i aktywnego wypoczynku w wodzie. Co można znaleźć w Suntago?

 

  • Sauny, w których panuje ściśle określony mikroklimat. To idealne miejsce dla osób, które chcą szybko pozbyć się nadmiaru kalorii i jednocześnie oczyścić organizm z toksyn.
  • Baseny, w których każdy miłośnik aktywnego wypoczynku znajdzie coś dla siebie. W Suntago znajdują się baseny termalne, tropikalne i rekreacyjne. Znalazło się tu też miejsce dla ogromnego basenu ze sztuczną falą.
  • Tematyczne zjeżdżalnie, które sięgają nawet na wysokość 5 pięter. To atrakcje, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom mocnych wrażeń.
  •  

Oprócz tego w Suntago znajduje się również przestrzeń Wellness SPA wraz z bogatym zapleczem gastronomicznym, na które składa się aż 5 restauracji i 4 cocktail bary.

 

Jak korzystać z atrakcji w Suntago w korzystnych cenach?

Zniżki w Suntago mają charakter okresowy i całoroczny. Przykładowo odwiedzając obiekt w marcu, mogą Państwo skorzystać z aż 80% zniżki na następną wizytę. Oprócz tego panie mogą skorzystać z oferty Ladies Night, która obowiązuje w co drugi czwartek od godziny 15.00. Klientki, które odwiedzą Suntago w ten dzień, wykupując wcześniej bilet na 2 godziny, otrzymają aż 4 kolejne godziny w prezencie. Na marginesie warto również dodać, że tego dnia panie mogą liczyć na dwa pyszne koktajle w cenie jednego.

Przyjeżdżając do Suntago od poniedziałku do piątku (włącznie z niedzielami) po godzinie 17.00, mogą Państwo skorzystać z oferty pt. "Tropikalne Wieczory". Jest ona skierowana do osób, które wykupiły bilet na co najmniej 2 godziny. W ramach oferty istnieje możliwość wydłużenia czasu pobytu w obiekcie do 5 godzin i to w cenie dotychczasowego biletu. Osoby zainteresowane częstymi odwiedzinami w Suntago mogą też wykupić kartę Unlimited lub Unlimited+, która uprawnia do wejścia w praktycznie każdym dniu roku.

 

Gdzie warto wypocząć po tak wyczerpującym szaleństwie w obiekcie? Położony w Żyrardowie hotel blisko Suntago to idealne miejsce na relaks po całodziennej lub wieczornej aktywności.