Blog

W jaki dzień tygodnia najlepiej jest jechać do Suntago?

Suntago to największy zadaszony park wodny zarówno w Polsce, jak i całej Europie. Ogromny aquapark wyróżnia się imponującym tropikalnym ogrodem, aż 18 basenami i 32 zjeżdżalniami. Suntago to miejsce o wyjątkowym klimacie, które dostarcza moc wrażeń dorosłym, jak i dzieciom. Planując wizytę w tym popularnym parku rozrywki, trzeba wybrać odpowiedni dzień, dzięki czemu unikniemy tłumów i zadbamy o dostępność atrakcji. Jest to istotne również dla dostępności miejsc w hotelach blisko Suntago - są pewne dni, w których o nocleg najłatwiej. Warto więc wiedzieć, w który dzień tygodnia najlepiej jechać do Suntago?

 

Kiedy najlepiej jechać do Suntago?

Udając się do parku wodnego w weekend, należy liczyć się z tłumem i ogromnymi kolejkami do kas, jak i poszczególnych atrakcji. Zatłoczony park odbija się na komforcie naszej wizyty, stąd lepszą opcją będzie przyjazd do Suntago w środku tygodnia. Wizyta w Suntago - jaki dzień tygodnia jest najlepszy? Wybierając taki dzień jak środka czy czwartek, w kolejce będziemy czekać krótko, a więcej czasu spędzimy na zabawie, a nie na czekaniu. W dniach roboczych park nie jest tak oblegany, co oznacza brak kolejek do zjeżdżalni, restauracji, kas biletowych itp. Dobrze jest też zdecydować się na przyjazd poza sezonem, co wiąże się z mniejszą ilością osób oraz niższymi cenami biletów.

Park Suntago kiedy najlepiej odwiedzić? Nie bez znaczenia jest pogoda. Przed planowaniem wizyty w Suntago warto też wziąć pod uwagę warunki pogodowe, zwłaszcza jeśli chcemy skorzystać z atrakcji na zewnątrz. W tym wypadku najlepiej wybrać słoneczny i dosyć ciepły dzień. Warto pamiętać, że wiele atrakcji dostępnych jest także wewnątrz, stąd w Suntago można bawić się dobrze również w pochmurne i deszczowe dni.

 

Wizyta w Suntago - o czym jeszcze należy pamiętać?

Przed udaniem się do parku wodnego, warto sprawdzić, czy aktualnie dostępne są jakieś zniżki i promocje. Suntago często proponuje specjalne oferty dla grup, rodzin z dziećmi czy też w dane dni tygodnia. Promocji można szukać na stronach www z kuponami rabatowymi. Dzięki nim zaoszczędzimy nieco pieniędzy. Aby uniknąć kolejek na miejscu, najlepiej też zakupić bilety do parku rozrywki drogą internetową. W ten sposób od razu wejdziemy do środka, bez konieczności stania w kolejce po bilety. Wystarczy tylko, że pokażemy przy wejściu bilety zakupione online. Suntago noclegi- gdzie zatrzymać się przyjeżdżając na cały dzień do parku? Można wybrać komfortowy i dobrze zlokalizowany aparthotel w Żyrardowie.

Suntago to z pewnością miejsce robiące ogromne wrażenie, które warto odwiedzić z całą rodziną. Najlepiej przyjechać tu w środku tygodnia, kiedy jest ono mniej oblegane.