Blog

Czy Do Suntago można wejść na kartę Multisport?

W miejscowości Wręcza na terenie gminy Mszczonów w powiecie żyrardowskim znaleźć można Suntago. Jest to park rozrywki, który działa od lutego 2020 roku. Od tego momentu wiele osób odwiedza to fantastyczne miejsce, gdzie można się doskonale bawić. Jeżeli tylko ktoś ma możliwość, powinien na dłużej tam pozostać. Tym bardziej że nocleg zapewnia hotel w Żyrardowie, który znajduje się w niewielkiej odległości od tego parku.

 

Bilety do Suntago

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy w Suntago honoruje się multisport? Tak. Od połowy roku 2021 roku w parku akceptowana jest karta Multisport. Z tego tytułu można liczyć na 15 złotych zniżki na jednym bilecie. Jakie atrakcje w Suntago na kartę Multisport? Dosłownie wszystkie. Wystarczy podejść do kasy i okazać kartę zniżkową, aby rabat został naliczony. Należy jednak pamiętać o tym, że jedna karta Multisport Suntago, to jedna zniżka. Jeżeli ktoś idzie w większą ilość osób, to powinien pamiętać o tym, że każdy uczestnik tej eskapady musi mieć własną zniżkę na bilet. Wtedy będzie mógł korzystać ze wszystkich atrakcji, które znajdują się na terenie parku. A tych jest naprawdę sporo, więc można tu doskonale spędzić czas.

 

Największy zadaszony park w Polsce i w Europie

Warto wspomnieć, że jest to największy zadaszony park w Polsce i w Europie, gdzie jednocześnie może zmieścić się aż 15 000 osób. Na całym terenie znajdują się aż trzy wyjątkowe strefy tematyczne: „Jamango”, „Relax” i „Saunaria”. Na terenie tej pierwszej znajdują się aż 32 zjeżdżalnie na 6 kondygnacjach. Ich łączna długość to 3,2 kilometra długości. Relax to strefa, gdzie jak sama nazwa wskazuje, można się zrelaksować. Umożliwiają to leżaki. To właśnie tu znajduje się główny basen, którego powierzchnia wynosi aż 820m2. Saunaria to strefa saun, których łączna powierzchnia wynosi 2500m2. W tej strefie do dyspozycji są „Łaźnia Turecka”, „Rajska Plaża”, „Aromatyczna”, „Valhalla”, „Wioska Egipska”, „Akwarium”, „Koreańska Sala Wypoczynku” i prysznic Calla. Jak więc widać, w tym miejscu na nudę nie można narzekać.