Imprezy integracyjne

Apart Hotel idealny na imprezy integracyjne dla firm w okolicach Warszawy

 Aparthotel Stara Przędzalnia to miejsce z charakterem, które ma naprawdę wiele do zaoferowania swoim gościom. Również biznesowym. Dlatego też nasza oferta skierowana jest również do wszystkich przedsiębiorców, których terenem działania jest województwo mazowieckie.

Obiekt nasz jest bowiem idealnym miejscem na imprezy firmowe: integracyjne, świąteczne oraz na szkolenia i konferencje w okolicach Warszawy.

 

Dlaczego nasz hotel jest idealny na wyjazdy integracyjne?

Najwyższy standard obsługi,

Bogate wyposażenie,

Specyficzny klimat Aparthotelu Stara Przędzalnia sprawiają, że wyjazdy firmowe, oraz imprezy integracyjne organizowane tutaj zawsze należą do udanych i są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczestników imprez czy wyjazdów.

Nasz obiekt to idealne miejsce na imprezy firmowe. Zawdzięcza to odpowiedniemu przygotowaniu, które gwarantuje nie tylko komfortowe miejsce do pracy czy spotkań jakiego potrzebują firmy organizujące imprezy biznesowe, ale również zapewnia wygodne pokoje, w których można wspaniale wypocząć, pyszne, zawsze świeże i różnorodne jedzenie czy moc atrakcji.

Wśród nich możemy wymienić wiele wartych zobaczenia miejsc i zabytków, z których słynie Żyrardów: Kościół pw. Matki Boskiej Pocieszenia, Muzeum Mazowsza Zachodniego.

 Wszystkie one znajdują się w okolicy wprawiając, że imprezy integracyjne organizowane w naszym obiekcie są nie tylko okazją do zabawy i rozrywki, ale pozwalają również dowiedzieć się czegoś więcej. Nic więc dziwnego, że doceniają to osoby cyklicznie organizujące wyjazdy firmowe.    

 

 

Jeśli chodzi o okolice Warszawy Aparthotel Stara Przędzalnia jest z całą pewnością miejscem unikatowym, które warto poznać.

Niepowtarzalna industrialna architektura tego miejsca doskonale współgra ze stylowym wyposażeniem i nowoczesnością stwarzając

miejsce, które jest w stanie zapewnić organizatorom wyjazdów i imprez wszystko, czego potrzebują. Nic więc dziwnego, że imprezy biznesowe organizowane w tym miejscu cieszą się sporym powodzeniem.

 

 

Sprawdź pokoje do wynajęcia w hotelu, cenniki i odwiedź jedno z najbardziej magicznych miejsc w Żyrardowie.