Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne dla firm w naszym aparthotelu w Starej Przędzalni w Żyrardowie

Imprezy firmowe zyskują na popularności. Są świetną okazją do integracji, świętowania sukcesów, a także odpoczynku. Świadczą też o prestiżu danej spółki. Ich organizacja wcale nie musi być skomplikowana – wystarczy oddać ją w sprawdzone ręce naszego Aparthotelu Stara Przędzalnia.

 

Dlaczego warto właśnie zdecydować się u nas na imprezy integracyjne dla firm? Warszawa, z której przyjeżdża do nas wielu gości, znajduje się 45 km od obiektu, istnieje wiele sposobów, aby do nas dotrzeć. Krótką podróż do Aparthotelu rekompensuje wyjątkowa architektura miasta, w którym nie brakuje zieleni.

 

Szkolenia, konferencje, integracje, spotkania firmowe wigilijne, świętowanie jubileuszy

Imprezy firmowe mogą mieć formę szkoleń, konferencji, wyjazdów integracyjnych czy spotkań świątecznych. Nasza oferta jest elastyczna, każdorazowo dopasowana do klienta. Aparthotel oferuje najwyższy standard obsługi oraz bogate wyposażenie. Nasi goście są zachwyceni, że budynek zachowuje klimat XIX-wiecznego budynku, a jednocześnie zawiera szereg udogodnień i nowoczesnych rozwiązań.

 

To idealne miejsce na imprezy integracyjne. Warszawa to miejsce głośne i pełne ludzi, warto więc od niego odpocząć. Pracownicy mają niepowtarzalną okazję, aby zrelaksować w Żyrardowie, który oferuje wiele ciekawych miejsc do zwiedzania jak zakłady włókiennicze, budynki mieszkalne oraz sakralne. Noclegi w naszym aparthotelu w Żyrardowie to z kolei gwarancja komfortu i świetnych warunków. Można także liczyć na pyszne jedzenie oraz dodatkowe atrakcje. Do największych należy sąsiedztwo z Park of Poland - Suntago.

Integracyjne wyjazdy firmowe – Warszawa i okolice

Wszystkie przygotowywane przez nas wyjazdy firmowe mają niepowtarzalny klimat, niezależnie od ich celu czy ilości gości. Powinno być to wydarzenie radosne, pozwalające na integrowanie oraz budowanie zespołu, co przekłada się później na efektywność jego pracy. Spotkania firmowe to także sygnał dla pracowników, że są doceniani, a pracodawca dba o ich komfort. Aparthotel Stara Przędzalnia to miejsce wyjątkowe, które pomoże w wydobyciu z podwładnych potencjału.

 

Istnieje wiele miejsc, gdzie odbyć mogą się wyjazdy integracyjne. Warszawa i jej okolice ma dużo do zaoferowania. Wierzymy jednak, że nasze miejsce się wyróżnia. Ma świetną lokalizację, a samo miasto pełne jest historii oraz ciekawych zakątków. Oferujemy obsługę gości na najwyższym poziomie. Posiadamy również doświadczenie w przygotowywaniu imprez firmowych oraz odpowiednie zaplecze.

Żyrardów - atrakcyjne miejsce na spotkania biznesowe i wyjazdy integracyjne dla pracowników firm z Warszawy, Łodzi i innych miast z województwa mazowieckiego i łódzkiego

Aparthotel Stara przędzalnia to miejsce, które warto odwiedzić. Zwłaszcza jeśli chodzi o spotkania biznesowe i imprezy firmowe. Nasi goście otrzymują wszystko, czego potrzebują. A wszystko po to, aby mogli odpocząć, poznawać się między sobą i wymieniać doświadczenia. Tworzymy idealne tło dla tego typu wydarzeń.

 

Klimatyczne miejsce w okolicach Warszawy i Łodzi

Po wytężonej pracy nad trudnym projektem Twoim pracownikom należy się solidny odpoczynek! Zorganizuj imprezę firmową, na której zadbacie o team building, poświętujecie wspólny sukces, a także znajdziecie miejsce na odpoczynek w uroczych okolicznościach natury. Na następną imprezę integracyjną wybierz klimatyczne miejsce w okolicach Warszawy, którym jest Aparthotel Stara Przędzalnia.


Miejsce na imprezy integracyjne z dobrym dojazdem z Warszawy i z Łodzi

Dlaczego właśnie my? Aparthotel Stara Przędzalnia znajduje się w Żyrardowie, 45 kilometrów od Warszawy i 90 kilometrów od Łodzi. Pracownicy Twojej firmy bez problemu dotrą na miejsce, korzystając z samochodu lub transportu kolejowego. Po przybyciu do Żyrardowa każdy z gości zachwyci się wyjątkową architekturą miasta bogatego w tereny zielone.


Organizujemy wyjazdy firmowe dla podmiotów z mazowieckiego i innych województw od lat

Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie przy organizacji konferencji, imprez integracyjnych i wydarzeń o różnym charakterze. W ciągu dnia otworzymy dla Twoich gości przestronne sale konferencyjne, a wieczorem przygotujemy klimatyczną imprezę integracyjną. Zawsze wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i spełniamy nawet najbardziej nietypowe życzenia. Aparthotel Stara Przędzalnia w Żyrardowie wyróżnia się klimatem XIX - wiecznego budynku, w którym kryje się szereg udogodnień i nowoczesnych rozwiązań.


Po skorzystaniu z atrakcji, jakimi dysponujemy w Starej Przędzalni, zachęcamy do zaplanowania atrakcyjnego spaceru po Żyrardowie. Z dala od miejskiego zgiełku, jakim emanuje na co dzień Warszawa, możesz zabrać swój zespół na zwiedzanie zakładów włókienniczych, ciekawych budynków mieszkalnych oraz sakralnych. Jako jedną z atrakcji idealnych na nieoczywistą firmową integrację możesz zaplanować odwiedziny w Park of Poland - Suntago i wrócić do nas na nocleg po całodniowych szaleństwach wodnych. Ciekawostką może być też wizyta w Termach w Mszczonowie lub zwiedzanie Pałacu w Radziejowicach. Zapraszamy również do pobliskiej Puszczy Bolimowskiej, do skorzystania z licznych szlaków turystycznych, w tym szlaków rowerowych oraz do jazdy konnej.


Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że Wasze firmowe spotkanie przebiegnie bez nieprzyjemnych niespodzianek. W trakcie, gdy Ty i Twoi współpracownicy będziecie dbać o team building i zacieśnianie prywatnych relacji, my zadbamy o to, aby niczego Wam nie brakowało. W Aparthotelu Stara Przędzalnia zorganizowaliśmy wiele imprez integracyjnych, dlatego w razie Twoich wątpliwości odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.


Impreza integracyjna połączona ze szkoleniem

Spokojne otoczenie Starej Przędzalni i klimatyczna architektura samego budynku inspirują i pozwalają otworzyć umysł na nowe koncepcje. Dlatego posiadamy także sale konferencyjne, w których możesz zorganizować prelekcje z ciekawymi gośćmi i warsztaty, na których pracownicy będą wymieniać się pomysłami na usprawnienie firmy. Jesteśmy pewni, że impreza integracyjna w Starej Przędzalni w Żyrardowie pozwoli Wam wrócić do biura z głowami pełnymi innowacyjnych rozwiązań na zdobywanie nowych rynków.