O nas

Najstarszy budynek w Żyrardowie tętni życiem. W murach z czerwonej cegły mieści się APARTHOTEL Stara Przędzalnia, w którym historia i nowoczesność współgrają idealnie, tworząc niepowtarzalną atmosferę.  Szanujemy tradycję miasta i jego pasjonującą historię w której 200 lat temu w naturalny nieprzymuszony sposób jednoczyła się Europa.

 

Do Żyrardowa przyjeżdżali nie tylko Polacy, lecz również  ludzie z poza ziem Polski, miedzy innymi z Niemiec, Francji, Anglii i innych krajów   w poszukiwaniu pracy i nadziei na lepsze jutro. Dlatego też rewitalizacji budynku dokonano ze szczególną dbałością o zachowanie oryginalnych rozwiązań i detali. Dzięki temu, APARTHOTEL Stara Przędzalnia oferuje swoim gościom wszystkie nowoczesne udogodnienia, zachowując przy tym niepowtarzalny klimat XIX-wiecznego budynku. 

 

APARTHOTEL Stara Przędzalnia usytuowany jest w centrum miasta i zapewnia wygodny dostęp do bogatej oferty gastronomicznej, kulturalnej oraz usługowo-handlowej. W niewielkiej odległości od obiektu znajdują się takie zabytki Żyrardowa, jak Kościół pw. Matki Boskiej Pocieszenia czy Muzeum Mazowsza Zachodniego (patrz: Atrakcje).

Dzięki niepowtarzalnej industrialnej architekturze połączonej ze stylowymi wnętrzami, APARTHOTEL Stara Przędzalnia oferuje swoim Gościom wyjątkową atmosferę i pełen komfort niezależnie od tego, czy celem ich pobytu jest odpoczynek, czy spotkania biznesowe.