Blog

Jakie atrakcje znajdziemy w Suntago? Co trzeba zabrać ze sobą do parku wodnego?

Suntago to kompleks rekreacyjny, który zapewnia niezapomniane doznania zarówno dla rodzin dziećmi, jak i dla osób dorosłych poszukujących rozrywki o każdej porze roku. Niezależnie od tego, czy planujemy krótki wypad weekendowy pod Warszawę, czy dłuższy urlop, to miejsce oferuje wiele atrakcji, które z pewnością zachwycą każdego, nie tylko podczas wakacji.

 

 

Czy Suntago jest odpowiedni dla dzieci poniżej 2-roku życia?

Kompleks Suntago powstał z myślą o zaspokojeniu oczekiwań różnych grup wiekowych. Dla rodzin z dziećmi dostępne są liczne atrakcje wodne, takie jak zjeżdżalnie, strefy z falami, baseny z wodospadami, a także hotel Suntago dla tych, którzy nie zdecydowali się przenocować w Żyrardowie. Dla najmłodszych gości przygotowano specjalne strefy zabaw, gdzie mogą się bawić w bezpiecznym otoczeniu. Ale czy Suntago jest odpowiedni dla dzieci poniżej 2-roku życia?

Kompleks basenów Suntago to idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi, które pragną spędzić wspólnie aktywny i pełen radości czas. Ten wyjątkowy kompleks nie tylko oferuje bogactwo atrakcji wodnych, ale także zapewnia specjalne udogodnienia, aby zarówno maluchy do drugiego roku życia, jak i ich opiekunowie mogli cieszyć się beztroską zabawą i relaksem.

Dla rodziców z małymi dziećmi Suntago przygotował małe baseny, które są idealne dla najmłodszych gości. Te płytkie i spokojne baseny stanowią doskonałe miejsce do wspólnej zabawy w wodzie. Maluchy mogą cieszyć się wodnymi atrakcjami pod okiem swoich rodziców. Jednak to nie wszystko.

 

 

Animatorzy dla dzieci w Suntago

Kompleks basenów Suntago organizuje również specjalne zajęcia i zabawy z doświadczonymi animatorami. Dzieci mogą brać udział w ciekawych aktywnościach, które zapewniają rozrywkę, stymulują ich rozwój i kreatywność.

Kompleks Suntago – od jakiego wieku jest atrakcyjny dla dziecka? Zabawy w wodzie to atrakcja dla dzieci w każdym wieku. Należy jednak pamiętać, że niektóre z atrakcji, takie jak zjeżdżalnie dostępne są dla pociech powyżej 120 cm wzrostu.

 

 

Bary i restauracje w Suntago

Pojawia się pytanie, czy można kupić coś do jedzenia dla 2-latka w Suntago? I drugie, czy do Suntago można zabrać własne jedzenie?? Na terenie kompleksu funkcjonuje bogata sieć restauracji i barów, które oferują ciekawe menu dla osób w każdym wieku, również dla najmłodszych. Dlatego nie ma potrzeby zabezpieczania prowiantu we własnym zakresie i funkcjonuje zakaz wnoszenia własnego jedzenia.

 

 

Atrakcje dla dorosłych - czy warto jechać do Suntago bez dzieci?

Oprócz tradycyjnych basenów Suntago przyciąga wieloma formami spędzenia wolnego czasu. Zatem jakie atrakcje w Suntago dla dorosłych? Otóż dla osób dorosłych przygotowano zjeżdżalnie, jacuzzi, sauny, grotę solną, strefę wellness oraz restauracje i bary. Goście kompleksu często zadają pytanie czy do Suntago można wejść na kartę multisport? Tak, w Suntago można wykorzystać kartę MultiSport, a jej posiadaczom dodatkowo przysługuje zniżka na zakup biletów wejściowych do parku, w wysokości 15 zł.

 

 

Co zabrać ze sobą do Suntago?

Jak w każdym kompleksie tego typu, taki w Suntago, w strefie Wellness & SPA obowiązuje strój kąpielowy, klapki kąpielowe oraz szlafrok. I tu pojawia się dylemat, czy do Suntago trzeba mieć ręczniki? Oczywiście idąc na basen, trzeba mieć ze sobą ręcznik. Można go tak jak i szlafrok, kupić lub nawet wynająć już na terenie parku.

 

 

Czy bilety do Suntago trzeba drukować?

I na koniec rzecz elementarna, czyli bilet. Pojawia się pytanie, czy bilety do Suntago trzeba drukować? Zakupiony przez internet bilet można wydrukować lub okazać go na ekranie urządzenia elektronicznego w kasie biletowej obiektu, by już od progu cieszyć się doskonałą zabawą.