Blog

Suntago w zimie – czy jest otwarte i czy warto pojechać?

Zabawa i relaks - to wszystko można znaleźć w Parku Wodnym Suntago. Zjeżdżalnie, baseny, sauny czy strefa wellness&SPA, atrakcji jest całe mnóstwo, więc w tym miejscu nikt z całą pewnością nie będzie się nudził. Wiele osób zastanawia się jednak nad tym, czy Park Wodny Suntago otwarty jest wyłącznie latem, czy może istnieje możliwość korzystania z jego uroków przez całą zimę?

Czy Suntago jest otwarte w zimie?

Wodna rozrywka przez cały rok, czyli czy Suntago jest otwarte w zimie? Tak, Park Wodny otwarty jest przez cały rok i to codziennie (jednak godziny otwarcia w ferie i dni świąteczne mogą nieco odbiegać od tych standardowych, co warto sprawdzić przed wycieczką do parku). Dlatego też na wycieczkę w to wyjątkowe miejsce, pełne rozmaitych atrakcji można udać się niezależnie od pory roku - zawsze wtedy, gdy tylko będziemy mieli ochotę na wodną rozrywkę.

Odpowiadając na pytanie, czy Suntago jest czynne przez cały rok? Tak, Park Wodny dostępny jest przez cały rok, niezależnie od pogody czy pory roku.

Czy w Suntago jest ciepło?

Park Wodny Suntago już od pierwszego dnia swojego działania przyciąga do siebie wielu turystów z całego kraju, spragnionych wodnych atrakcji zebranych w jednym miejscu. Tylko czy w Suntago jest ciepło? Jak najbardziej tak, temperatury we wnętrzach są tak dopasowane, aby osoby przebywające w parku i korzystały z wszystkich atrakcji, mogły czuć się komfortowo, nawet gdy na zewnątrz przygoda nie jest zbyt przyjemna. Ze względu na to, że Park Wodny Suntago dostępny jest przez cały rok, temperatura w nim panująca musi być zawsze dopasowana do pory roku.

Czym Suntago czynne jest przez cały rok?

Wybierając Żyrardów atrakcje zdecydowanie warto zwrócić uwagę na Park Wodny Suntago. To miejsce, które jest otwarte przez cały roku, dając możliwość nieograniczonej zabawy każdego dnia w wyznaczonych godzinach. Park otwarty jest każdego dnia niezależnie od pory roku. Zmienne mogą być tylko godziny otwarcia, które w dni świąteczne oraz ferie często są nieco inne niż w standardowe dni.

Czy Suntago ma hotel?

Mnóstwo wodnych atrakcji, z których można korzystać codziennie i to przez cały rok - to niewątpliwe jedna z największych zalet Parku Wodnego Suntago. Niektórzy chcą się cieszyć zabawą kilka dni z rzędu i tu pojawia się pytanie - czy Suntago ma hotel? Tak, osoby chcące bawić się w parku przez dłuższy czas mogą skorzystać z jednego z obiektów zakwalifikowanych jako noclegi dla Suntago. Jednym z nich jest nasz hotel w Żyrardowie.